Pretraga Opšta bolnica Đorđe Joanović Zrenjanin

Bilten "Glas bolnice"

Tekst o JZPZ

Palijativno zbrinjavanje

Projekat „Razvoj palijativnog zbrinjavanja u Srbiji"

Imate pravo!

Kampanja "I plus i minus!"

Produži život

Projekat "Razvoj zdravstva Srbije"

POMOZITE PEDIJATRIJSKOJ SLUŽBI

Dobrodošli na zvaničnu prezentaciju Opšte bolnice "Đorđe Joanović" u Zrenjaninu. Nadamo se da Vam na ovaj način možemo pružiti informacije koje su vam potrebne o radu ustanove, njenoj organizaciji i kao svim odeljenjima/odsecima. Ovde se objavljuju vesti o novim metodama dijagnostikovanja i lečenja koje vršimo, kao i bilten "Glas bolnice" koji je moguće preuzeti u .pdf formatu.

utorak 28 mart 2017
DERMATOVENEROLOŠKA SEKCIJA DLV-SLD ODRŽANA U ZRENJANINU
Dermatovenerološko odeljenje Opšte bolnice „Đorđe Joanović“ Zrenjanin je bilo domaćin Stručnog sastanka Dermatovenerološke sekcije DLV-SLD, koja je održana 24.03.2017. godine u velikoj sali hotela „Vojvodina“, na temu „Biološka terapija u dermatologiji“.
Bojan Vukov u utorak 28 mart 2017 - 02:04:52
sreda 22 mart 2017
FORMA IDEALE URUČILA DONACIJU PEDIJATRIJI
Pedijatrijsku službu Opšte bolnice „Đorđe Joanović“ Zrenjanin je 21.03.2017. godine posetio Predrag Mamuzić, zamenik šefa salona Forma Ideale u Zrenjaninu uručivši donaciju: kuhinju, dva kompjuterska stola i dve daktilo stolice. Donacija je omogućena zahvaljujući saradnji sa Sindikatom zaposlenih u zdravstvu i socijalnoj zaštiti Opšte bolnice Zrenjanin.
Pomoćnik direktora za medicinska pitanja Opšte bolnice Zrenjanin, dr Vladimir Arbutinov i glavna sestra, Andrijana Santovac su se zahvalili na ovoj značajnoj donaciji i na humanom gestu što našim najmlađim pacijentima obezbeđuje bolje uslove lečenja, a zaposlenima bolje uslove u kojima rade.
Bojan Vukov u sreda 22 mart 2017 - 04:09:29
petak 03 mart 2017
ODLUKA

Odluka o dodeli zakupa slobodnog i raspoloživog prostora opšte bolnice "Đorđe Joanović". [preuzimanje]

Bojan Vukov u petak 03 mart 2017 - 07:15:21
PLESOM PRIKUPILI SREDSTVA ZA DONACIJU PEDIJATRIJSKOJ SLUŽBI
Pedijatrijsku službu Opšte bolnice Zrenjanin su 03.03.2017. godine posetili direktor Kulturnog centra Zrenjanin, Goran Marinković sa saradnikom Vladimirom Đurićem, koreograf plesnog studia „Stage“, Aleksandra Tot sa decom koja su plesala i predsednik udruženja građana „Budimo ljudi“, Marko Zarubica, uručivši donaciju.
Sredstva su prikupljena sa 4 izvođenja baletske predstave “Krcko oraščić”, oko 180 000 dinara, a kupljeni su 2 štampača, 3 stola za previjanje beba, 5 stolica za pregled i 10 noćnih ormarića. Ovakva akcija se organizuje već četiri godine unazad, a donatori ističu da će se nastaviti i naredne godine. >>
Bojan Vukov u petak 03 mart 2017 - 07:06:55
utorak 28 februar 2017
POKRAJINSKI SEKRETAR ZA ZDRAVSTVO U ZRENJANINU
Nakon obilaska Zavoda za javno zdravlje i Specijalne bolnice za plućne bolesti, u Opštoj bolnici Zrenjanin je održan sastanak sa pokrajinskim sekretarom za zdravstvo, Doc.dr Zoranom Gojkovićem, gradonačelnikom Zrenjanina, Čedomirom Janjićem, članom gradskog veća, dr Milošem Kovačevićem, direktorima Doma zdravlja, Zavoda za javno zdravlje, Filijale RFZO, Specijalne bolnice za plućne bolesti, Apoteke, Specijalne bolnice Rusanda. >>
Bojan Vukov u utorak 28 februar 2017 - 03:54:45
sreda 22 februar 2017
Oglas
Oglas radi izdavanja u zakup slobodnog i raspoloživog prostora putem prikupljanja pismenih ponuda [preuzimanje]

Bojan Vukov u sreda 22 februar 2017 - 03:47:26
sreda 08 februar 2017
UNICREDIT BANKA DONIRALA 20 RAČUNARA OPŠTOJ BOLNICI ZRENJANIN
Dana 8. februara 2017. godine je svečano obeleženo otvaranje redizajnirane ekspoziture UniCredit banke u Zrenjaninu. Tom prilikom, Banka je u skladu sa svojom strategijom podrške razvoju lokalne zajednice, Opštoj bolnici „Đorđe Joanović“ Zrenjanin donirala 20 računara, koje su uručili direktor Direkcije komercijalnih poslova UniCredit banke, Radoje Radanović i direktorka ekspoziture u Zrenjaninu, Tamara Čubrilo. Na donaciji se zahvalio pomoćnik direktora Bolnice za nemedicinska pitanja, MSc Prof. Srađan Kalnak, istakavši značaj ove donacije, jer u eri informatizacije i uvođenja zdravstvenog informacionog sistema, ovih 20 računara će olakšati i ubrzati određene procedure, na zadovoljstvo pacijenata i zaposlenih.
Bojan Vukov u sreda 08 februar 2017 - 06:17:21
ponedeljak 30 januar 2017
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST
Obaveštavamo sugrađane da je zabrana poseta u Opštoj bolnici „Đorđe Joanović“ Zrenjanin od danas, 30.01.2017. godine van snage.
Posete su dozvoljene isključivo u vreme predviđeno za posete – svakog dana 14.00 – 16.00 h.

Bojan Vukov u ponedeljak 30 januar 2017 - 07:05:16
sreda 25 januar 2017
PRIZNANJE „KAPETAN MIŠA ANASTASIJEVIĆ“ URUČENO SLUŽBI GINEKOLOGIJE I AKUŠERSTVA
Priznanja „Kapetan Miša nastasijević“ za Srednjobanatski region su uručena 24.01.2017. godine na svečanosti u Narodnom pozorištu „Toša Jovanović“. Ovo ocenjivanje i vrednovanje preduzetničkog stvaralaštva se organizuje u okviru projekta „Put ka vrhu“, koji postoji već 16 godina, sa idejom afirmacije privrednog i društvenog stvaralaštva Srbije. >>